KONST / Litografier / Färglitografi 13037003
nr 1303 7003
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 44x59cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:56:18
300 kr
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas